Bílá slečinka, černý kocour

Tohle je knížka obrazů. Knížka obrazů slečny Evičky a kocoura Leoše. Tohle je knížka jejich nekonečné fantazie. Čeká vás Zlor. A Trávníkářka. A Blahovník. A Bob. Čeká vás Snídaně pod zlým stromem. A Ramones. A sprostý pán, pan Pidlot sám. A taky, kohout, co korále krad. A večerní Brno. A Kurděj. A Veliká ryba!  Celkem dvě stě osmdesát barevných ilustrací. A pro milovníky napětí tři příběhy navrch.

240 Kč
Skladem

Informace o vazbě

Chtěli jsme, aby to byla na první pohled krásná knížka. Proto ta luxusní pevná vazba. Proto ten křídový papír. A když se na ni teď dívám, musím říct, že fakt krásná je.

Informace o knize

Je to knížka obrazů. A kreslených příběhů. A samozřejmě je tam kocour a s kocourem slečinka.

A my s nimi vstoupíme do světa nekonečné fantazie. Čeká nás Zlor. A Trávníkářka.

18_zlý strom vysledek

 

A Blahovník. A Bob. Čeká vás Snídaně pod zlým stromem. A Ramones. A sprostý pán, pan Pidlot sám. A taky, kohout, co korále krad. A večerní Brno. A Kurděj. A Veliká ryba...

 

40 korále

 

A samozřejmě barvy! Nesmím zapomenout na všechny ty úžasné barvy. Budete překvapení, jak mohou být slunečnice žluté, oběšenci modří, vážky zelené, veslaři hnědí. Jak mohou být rety rudé, žluté sovy, máky červené, Modrovous modrý. A kalhotky zlaté, měsíc bílý, slečinka bílá a kocour černý. Budete překvapení. Čeká vás dvě stě osmdesát stran. Dvě stě osmdesát ilustrací. A pro milovníky napětí tři příběhy navrch. To se ví, že taky kreslené. Kniha vychází v limitované edici.

Kód Kód: 8
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.8 kg
Nakladatel: Medvídek Poe
Datum vydání: 2018
Vazba: pevná
Rozměr knihy: 200 x 170mm
Počet stran: 280
jazyk: čeština
ilustrace: barevné, celostránkové
papír: křídový
Zpět do obchodu