Kocourův opus magnum

Do třetice se setkáváme s Leoškem, Kurdějem a slečnou Evičkou. Po bláznivém Nejvtipnějším kocourovi a komiksové Slečince v banánových kalhotkách nás čeká opravdový vrchol. Kocourův největší příběh. Kocourův Opus Magnum. Kocourův Pán prstenů.

 

80 Kč
Skladem

Informace o vazbě

Paperback na křídovém papíře.

Informace o knize

Viděli jste horor Moucha? Myslím ten strašlivý horor, jak se tam na začátku teleportuje ten vědec, ten Goldblium  a jak mu do přemísťovací kabinky vlétne moucha a on se pak proměňuje v děsně odporné zabijácké monstrum? Viděli? Tak ten náš příběh začne taky teleportem, ale jeho důsledky budou mnohem strašlivější. Mnohem! Události se budou valit jedna za druhou, budeme zvonit na Zoula, objeví se Krvavý Sagomato a Ulmar a Růžový Lotos, taky vyrazíme pro pružiny Franty Péráka, skočíme časem a samozřejmě řada přijde i na slečinku. Tentokrát to nebude o jejích banánových kalhotkách, tentokrát se bude opalovat na balkoně v mrňavých červených plavečkách.

A bude toho ještě mnohem, mnohem víc, bude toho ještě tolik, že si to ani nepamatuju, ale naštěstí tady mám obsah a tam to hezky uvidíme.

OBSAH
Kapitola první: Chystáme se na kouzelnické představení. Ani krajkové, ani šňůrkové. ŠariVari vybírá dobrovolníka. Slečinka nesouhlasně vykřikuje. Kouzelné tetování.  Budu teleportován.

16_slečinka ukazuje motýlka zelené punti

Kapitola druhá: V přemisťovací kabině. Tajná chodba. Nejsem tu sám. Pronásleduji záhadného invalidu. Ztroskotanci u okýnka. Přesvědčování Kurděje. Nejnudnější kalhotky se na pódium neházejí! Jak usvědčit kouzelníka ze lži. Nepoužitelný Otradovec. Výměna s Korejsem.

Kapitola třetí: Cesta z představení domů. Frantíkovo zamyšlení nad památkáři, kteří nepřejí invalidům. Strašný noční rozhovor se slečinkou. Na ulici.

30  franrík veze kocoura domů z představení kopie2

 Kapitola čtvrtá: Ráno před naším domem. Chrlení Korejsovy krakatice. Obtížný úklid potoků krve. Kurdějova báseň o Hnilu. Slečinka se opaluje v miniaturních červených plavečkách a ještě si je o kousek shrnuje.

Kapitola pátá: O nejlepší vyhlídce aneb Jak jsem se seznámil s tajným ctitelem naší slečinky.

Kapitola šestá: Na Čerepkově vyhlídce. Kouzelníkova neobyčejná panenka. Co jsem spatřil v ctitelově dalekohledu. Kurděj zásadně mění podobu nahaté panenky. Zpíváme Hnil.

 Kapitola sedmá: Znovu pod balkonem. O nebezpečí hluchých míst v povídkách. Konec Krvavého Sagomata. Příběh Franty Péráka. Zvoníme na Zoula.

Kapitola osmá: Příběh prvního misionáře. Zbygněvův příchod. Obtížná je cesta do Království. Poslušně hlásím položenija. Víla Vrtilka. Zbygněvův konec.

Kapitola devátá: Našeptávání démona alkoholu skrze kokteily Sloního muže. Musíme znovu navštívit kouzelníka. Zlý černý mág vs. dobrý černý kocour! Hrozné zjištění v diáři pana Sebastiána. Mdloby. Lebka pana Dejona. Zpívání s trempy. Neopálená bílá místa na těle naší slečinky. O tlustých a napínavých knihách. Trojí zaspání Františkovo. Tátův příběh. Ponaučení z příběhu. Skok v čase. ...

100_zmrzlinové poháry vysledek

 

Kód Kód: 5
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.44 kg
Nakladatel: Medvídek Poe
Datum vydání: 31.10.2016
Vazba: brožovaná
Rozměr knihy: 200 x 275 mm
Počet stran: 154
jazyk: čeština
ilustrace: barevné
papír: křídový
Zpět do obchodu