Nejvtipnější kocour 2012

Nejspíš už jste o něm slyšeli, ale teď si o kocourovi Leošovi můžete konečně i přečíst. Nejvtipnější kocour to je třicet příběhů. Třicet příběhů černého kocoura.

200 Kč
Skladem

Informace o vazbě

Chtěli jsme, aby to byla na první pohled krásná knížka. Proto ta luxusní pevná vazba. Proto ten křídový papír. A když se na ni teď dívám, musím říct, že fakt krásná je.

Informace o knize

Ve třiceti příbězích s kocourem zažijete neuvěřitelné.Seznámíte se s Pifem a se slečinkou a s Kurdějem, taky s Rudovousem, Madam Hortenzií, Zavařeninovým mužem, dozvíte se třeba o tom, odkud se vzal kouzelný pohádkový Blbeček, Co má Leoš společného s Rychlými Šípy, nebo Jak kocour prodal řezníkovi Kudličkovi Pifovu ledvinu. A taky O krtečkovi a kalhotkách slečny Evičky, O záhadných lidech v plynových maskách žijících kdesi hluboko pod Brnem, nebo O úplně posledním koncertu Mistra Gotta a hledání ztraceného Elvise. Tohle vše a spoustu dalších Leoškových příhod, navíc doprovázených více než padesáti barevnými ilustracemi a třemi parádními komiksy, najdete v knize Nejvtipnější kocour. A že je opravdu nejvtipnější, o tom už se musíte přesvědčit vy sami.

01_

02_hlídač kopie2

 04_kaderka

Kód Kód: 4
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.7 kg
Nakladatel: Medvídek Poe
Datum vydání: 2014
Vazba: pevná
Rozměr knihy: 195 x 295 mm
Počet stran: 172
jazyk: český
ilustrace: barevné
Zpět do obchodu